وب سایت تخصصی دکتر دلیری

کلینیک تخصصی سونوگرافی های پیشرفته و مراقبت های حاملگی Specialist in Diagnostic Imaging and Pregnancy Care

درباره ما


 

دستگاه سونوگرافی موجود در این مرکز پیشرفته ترین دستگاه در حال حاضرموجود در امریکا بوده است که برای خدمات کاملاً تخصصی و فوق تخصصی در تشخیص بیماریها و ناهنجاریهای جنینی طراحی شده است.

 

دستگاه جدید موجود در این کلینیک  سریعترین دستگاه چهار بعدی با سرعت 40VOLUME/SEC می باشد در حالی که در اکثر مراکز تهران سریعترین دستگاه 16VOLUME/SECONDمیباشد. سرعت بالا باعث کاهش HEATING و عملی شدن بررسی تکمیلی می شود. یعنی شما میتوانید در زمان بدون حرکت بودن جنین که محدود میباشد با سرعت بالا در زمان کم مثلا مقاطع مغز را داشته باشید .برای اینکه تصویر جهاربعدی خوب داشته باشیم لازم است که ابتدا تصویر دوبعدی خوب داشته باشیم و برای تصویر دو بعدی خوب عوامل فراوان مثل تعداد کریستالهای سطح پروب و سرعت پردازش دستگاه فرایندهای تکنولوزی جدید مثل روش هارمونیک و یا سیستم انتقال اطلاعات فیبر نوری باید روی دستگاه نصب باشد . 

 

این مرکز با داشتن کادر مجرب و ماهر پرسنل و پزشک تمام تلاش خود را برای رفع نیاز مراجعین محترم در محیطی لوکس و درخور مراجعین محترم میکند . در این مرکز همچنین اتاقی برای همراهان مراجعین سونوگرافی 3 بعدی و 4 بعدی تهیه شده تا همراهان بیمار بتوانند تصاویر جنینشان را بصورت زنده در تلوزیون موجود در اتاق ببینند .

تصاویر کلینیک :